Najpopularniejsze polskie pismo nacjonalistyczne – sprzedanych kilkaset tysięcy egzemplarzy, które pojawiło się na rynku po raz pierwszy w 1991 roku, niezmienne bezkompromisowe i narodowo-radykalne. To właśnie „Szczerbiec” jako pierwszy na taką skalę przywracał dorobek przedwojennego Obozu Narodowo-Radykalnego, historię Narodowych Sił Zbrojnych, Tradycję katolicką, koncepcje ideowe ruchów nacjonalistycznych z całej Europy oraz alternatyw gospodarczych dla kapitalizmu i socjalizmu.
W jednym miejscu pojawiły się wszelkie przydatne informacje dotyczące „Szczerbca” – spisy treści ostatnich numerów, okładki archiwalnych numerów oraz wskazówki: gdzie kupić czasopismo, jak można je wesprzeć, na jakie adresy należy kierować teksty i propozycje reklamy.
KLIKNIJ TUTAJ
My zaś przypominamy – „Szczerbca” można zakupić:
1. Sklep Archipelag – kliknij!
2. Allegro I – kliknij!
3. Sprzedajemy.pl!
4. OLX – kliknij!
5. Allegro II – kliknij!
6. lokalni przedstawiciele NOP
Na podstawie: nop.org.pl
20 sierpnia 2019 o 23:44
Warto wspierać Instytut Trzeciej Pozycji – kolejne książki czekają na wydanie!
„W ramach „Biblioteki Szczerbca” wydawane są książki, które powinien przeczytać każdy nacjonalista. Wszystkie osoby zaangażowane w projekt wykonują swoją pracę non-profit w wolnym czasie – nie ma u nas „wierszówek” lub „etatów”. Nie korzystamy z dystrybucji za pośrednictwem sieci kontrolowanych przez wielki kapitał. Jeśli chcą Państwo wesprzeć finansowo „Szczerbca” i kolejne wydawnictwa prosimy o darowizny:
Instytut Trzeciej Pozycji
Numer rachunku: 98 1600 1462 1813 2684 4000 0001 (nowe konto!)
w tytule wpisać „Projekt Szczerbiec”.”
30 października 2019 o 20:21
Tekst mało przychylny nacjonalistom, ale jest tam znamienny fragment:
” Więcej dowiemy się o historii nacjonalizmu z radykalnego kwartalnika “Szczerbiec” czy portalu Nacjonalista.pl niż z “Mediów Narodowych” (internetowego kanału działającego pod patronatem Stowarzyszenia Marsz Niepodległości).”
https://dorzeczy.pl/kraj/106331/Narodowcy-na-bezdrozach-jak-skremowkowano-Dmowskiego.html